Киевская Русь
Шануємо традиції, оберігаємо сьогодення,
творимо майбутнє
                        

Корпоративним клієнтам

 • Транспортне страхування вантажів
  СК "Київська Русь" приймає на страхування перевезення вантажів будь-яким видом транспорту як по території України, так і за кордоном, а також складування (збереження) вантажів під час перевезення.

 • Страхування кредитів
  У тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту. Договори добровільного страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту) укладаються з банківськими та іншими кредитними установами та позичальниками (далі страхувальники) з метою захисту їх майнових інтересів у разі настання страхового випадку.

 • Страхування врожаю усіх видів сільськогосподарських культур
  Врожай сільськогосподарських культур страхується від пошкодження або загибелі.

 • Страхування багаторічних насаджень
  Багаторічні насадження страхуються від пошкодження або повної загибелі

 • Страхування сільськогосподарської техніки та обладнання
  Страхуванням покриваються всі необхідні і розумні витрати на відновлення застрахованої сільськогосподарської техніки та обладнання і зменшення можливих збитків, що не перевищують страхової суми (ліміту відповідальності Страховика).

 • Страхування сільськогосподарських тварин
  Страхуванням покриваються всі необхідні і розумні витрати для порятунку застрахованих тварин і зменшення можливих збитків.

 • Страхування майна юридичних осіб всіх форм власності незалежно від видів діяльності
  Предметом страхування є майнові інтереси страхувальника, що не суперечать чинному законодавству України, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням майном, що належить страхувальникові на правах власності, а також майном, яким страхувальник користується на умовах договору найму, оренди, прокату, лізингу, комісії, зберігання, застави, про прийняття для переробки, ремонту, транспортування.

 • Добровільне страхування наземного транспорту
  СК «Київська Русь» (страховик) укладає договори добровільного страхування наземного транспорту з юридичними особами (страхувальниками) з метою відшкодування їм матеріального збитку, що може виникнути у разі настання страхового випадку.
 • Страхування фінансових ризиків
  Предметом страхування є майнові інтереси, що не суперечать чинному законодавству України, пов’язані з фінансовими збитками внаслідок непередбаченого невиконання (неналежного виконання) одним або декількома учасниками – контрагентами страхувальника зобов’язань за укладеним між ними договором (договорами).

 • Добровільне страхування від нещасних випадків
  Договори добровільного страхування від нещасних випадків укладаються СК «Київська Русь» (страховиком) за рахунок коштів підприємств, установ і організацій - страхувальників, незалежно від їх форм власності для працівників (далі застраховані особи), з метою захисту їх майнових інтересів у разі настання страхового випадку.
В офісах компанії  ви маєте можливість отримати додаткову інформацію та укласти договір страхування.
Укр

ПрАТ "СК "Київська Русь"

Солом'янська площа, 2, оф.703
тел./факс (+38) 0 44 248 81 76
e-mail: krus@krus.kiev.ua