Шануємо традиції, оберігаємо сьогодення,
творимо майбутнє

20.08.2013
Португальське золото

Cпівробітник СК «Київська Русь» Сергій Налєйкін здобув титул абсолютного чемпіона на Європейській першості з пауерліфтингу.

Змагання відбулися на початку червня в Vila do Conde, неподалік португальського міста Порту.

В чемпіонаті, що проходив за версією WPC (Всесвітній конгрес пауерліфтингу), взяли участь 550 спортсменів з 18 європейських країн: Великої Британії, Італії, Німеччини, Португалії, Росії, Словаччини, Угорщини, України, Чехії та ряду інших держав.

Український атлет переміг у ваговій категорії до 90 кг, штовхнувши, у жимі лежачи, штангу вагою 292,5 кг.

P.S. Нещодавно, в російському Курську Сергій виборов ще один спортивний трофей – Кубок Європи та став абсолютним чемпіоном, встановивши континентальний рекорд – 280 кг у жимі лежачи (вагова категорія спортсменів – до 82 кг.).